mieszkania w nowym sączu mieszkanie nowy sącz mieszkania na sprzedaż

Budynki wybudowane w latach 2001 do 2003, wykonane w technologii tradycyjnej o konstrukcji żelbetowej ze ścianami murowanymi z cegły ceramicznej z dachami drewnianymi wielospadowymi krytymi blachą powlekaną.

Budynki wyposażone w instalację  wod-kan, ciepłej  wody i c.o. zasilane z własnych kotłowni gazowych oraz  elektryczną, gazową, rtv, Internetu, telefoniczną z opomiarowaniem do każdego mieszkania oraz z przyłączami do sieci miejskich.

Budynki wykończony tynkami gipsowymi malowane na biało ze stolarką okienną PCV, drzwiami wejściowymi do mieszkań firmy Witex antywłamaniowe, drzwiami wewnątrz mieszkań firmy Porta białymi, łazienki i wc  wyłożone płytkami glazurowanymi z białym montażem, posadzki wygłuszone wyłożone płytkami ceramicznymi i panelami podłogowymi. Drzwi wejściowe na klatki schodowe w ślusarce aluminiowej z balustradami stalowymi i posadzkami  z płytek gres. Elewacje  systemowe ocieplone styropianem z wyprawą akrylową , logie i tarasy z posadzek gressowych i balustradami stalowymi obłożonymi blachą powlekaną. Garaż podziemny z posadzką betonowa z wypraw Baumit, ocieplone z instalacją elektryczną i wentylacją mechaniczną z oznakowaniem msc postojowych.

Teren działki zagospodarowany z drogą wewnętrzną i chodnikami, z nasadzeniami drzewkami i krzewami z trawnikami. Teren w całości ogrodzony z bramą wjazdową z automatyką sterowaną pilotami. Teren chroniony monitoringiem kamerami i firmą ochroniarską z budynkiem recepcji.

Opinie Klientów

Polecam Osiedle Jana Pawła II w Nowym Sączu. To spokojne miejsce, idealne dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo
i lokalizację blisko centrum miasta...

Dzięki wygodnej lokalizacji dojazd do centrum miasta zajmuje mi około 10 minut. Ponadto ważnym atutem osiedla są podziemne parkingi...